’t Sportkrantsje

Written by

Elke week ligt er in de diverse Kompenijster sportkantines weer een sportkrantsje klaar. Tjibbe zorgt elke week weer voor de levering aan de kantines, natuurlijk zijn wij hem hier zeer dankbaar voor.

In ’t Sportkrantsje wordt elke week weer een overzicht gepresenteerd van alle wedstrijden en andere bijzonderheden.

KORFBALNIEUWS

Di  20.45  WK MW1-Pallas’08 MW3

Wo 21.00  Pallas’08 MW2-WK MW2

 

Programma zaal 24 november
jeugd

Za  12.50  Harich A1-WK A1                           V en R in overleg

Za  12.00  De Wâlden D1-WK D1                    V en R in overleg

Za  13.00  R’bg/OWK/Sp.D2-WK D2              V:12.00u. R: Jissy,Renate,Lynn

Za  10.00  Olympia D1-WK D3                        V en R in overleg

Za  11.05  Drachten E3-WK E1                        V en R in overleg

Za  14.25  M.Fryslân E4-WK E2                      V en R in overleg

Za  10.00  De Pein E2-WK E3                         V en R in overleg

 

Halwacht di 20 november                              Halwacht di 27 november

20.45-22.00u. Marije Schiere                          20.45-22.00u. Tonny Hofstra

Halwacht zat. 1 december                              Halwacht zo 2 december

09.00-11.00u. Else Hiemstra                            10.30-11.45u. Josien Jonker

11.00-13.00u. Marije Bos

LET OP DATUM GEWIJZIGD!!!

Ledenvergadering  KV. Wordt Kwiek

Maandag 26 november 2018              Aanvang  20.00 uur  in het WK-hiem

Agenda

1.Opening                                                                          6.Mededelingen en Jaarverslag EC

2.Notulen voorjaarsverg. 24 mei 2018                         7.Mededelingen senioren

3.Ingekomen stukken                                                      8.Financieel verslag + kascie.

4.Mededelingen en Jaarverslag KB                               9.Verkiezingen

5.Mededelingen en Jaarverslag JC                                 10.Rondvraag

11.Sluiting

 

Programma 27, 28 november, 1 en 2 december

Zo  10.30  WK 1-NIC 5

Wo 21.00  Oerterp/VKC MW1-WK MW1

Di  20.45  WK MW2-Udiros MW1

Jeugd

Za  12.00  WK B1-DTG B1

Za  15.20  NKC B1-WK B2

Za  14.00  OKO/Bies C1-WK C1

Za  13.15  DOS’46 C3-WK C2

Za  12.00  OKO/Bies D1-WK D1

Za  11.00  WK D2-Flamingo’s D2

Za  10.00  WK D3-TFS D1

Za  09.00  WK E1-NIC/Hoogkerk E4

Za  09.00  WK E2-Udiros E1

Za  10.00  WK E3-Sparta E1