’t Sportkrantsje

Written by

Elke week ligt er in de diverse Kompenijster sportkantines weer een sportkrantsje klaar. Tjibbe zorgt elke week weer voor de levering aan de kantines, natuurlijk zijn wij hem hier zeer dankbaar voor.

In ’t Sportkrantsje wordt elke week weer een overzicht gepresenteerd van alle wedstrijden en andere bijzonderheden.

KORFBALNIEUWS

Programma 21, 25 en 26 januari

Zo  13.00  Kinea 3-WK 1                                 Vertrek en opst.op training

Di  20.45  WK MW2-Pallas’08 MW2               Opst.op training

Jeugd

Za  17.30  WK A1-Mid Fryslân A2                   A:17.00  S: Philip

Za  11.00  WK B1-Drachten B2                        A:10.30  S: Arie

Za  12.00  WK B2-LDODK B4                        A:11.30  S: Marjan

Za  10.00  WK C2-DOS’46 C4                        A:09.30  S: Jeen Meinsma

Za  09.00  WK C3-DIO/ODIS C1                     A:08.40  S: Jornt

Za  09.00  Wez Handich D1-WK D1                V en R in overleg

Za  09.00  H’veen E3-WK E1                          V:08.15  R: Yfke, Berber

Za  09.00  It Fean/B’laan E3-WK E2                V en R in overleg

 

——————————————————————————————————————————

Zaalwacht dinsdag 21 januari                        Zaalwacht zaterdag 25 januari

20.45-22.00u. Sjoukje de Roos                         09.00-11.00u. Hieke Kerkhof, Marije de Boer

Zaalwacht dinsdag 28 januari                        11.00-13.00u. Nynke Jelsma, Yort Stelma

20.45-22.00u. Erwin de Vries                           17.30-18.45u. Henri Jongsma

——————————————————————————————————————————–

Korfbalschool Noord start op vrijdag 10 januari 2020 tot en met vrijdag 7 februari 2020,
met de trainingen op vrijdagmiddag.
De teams E1, E2 trainen van 16.00 – 16.45u.
De teams D1 en C2 van  16.45 – 17.30u.
De teams C1 en C3 van  17.45 – 18.30u.

———————————————————————————————————————————-

Programma 28 en 29 januari, 1 en 2 februari

Zo  12.05  W.W.en Fluch 1-WK 1

Di  20.45  WK MW1-Harkema MW1

Wo 20.30  De Granaet MW1-WK MW2

Jeugd

Za  12.00  WK A1-W.W.en Fluch A2

Za  16.20  Mid Fryslân B2-WK B1

Za  10.00  WK C2-E’loord C2

Za  15.00  Leonidas C1-WK C3

Za  09.00  WK D1-R’brg/OWK/Sparta D3

Za  11.00  WK E1-Lemmer E1

Za  11.00  WK E2-LDODK E4