JWL scheidsrechtersschema

Written by
Zaterdag
25-1-2020 09.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C3 – DIO-ODIs C1
Scheidsrechter: Jornt
25-1-2020 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C2 – DOS ´46 C4
Scheidsrechter: Jeen Meinsma
25-1-2020 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek B1 -Drachten-vd Wiel B2
Scheidsrechter: Arie
25-1-2020 12.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek B2 – LDODK Rinsma B4
Scheidsrechter: Marjan
25-1-2020 17.30 Wedstrijd: Wordt Kwiek A1 – Mid Fryslan A2
Scheidsrechter: Philip
Zaterdag
1-2-2020 09.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek D1 – Rodenb-OWK-Sparta D3
Scheidsrechter: Henk Tolman
1-2-2020 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C2 – Emmeloord C2
Scheidsrechter: Femke Mulder
1-2-2020 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek E2 -LDPDK Rinsma E4
Scheidsrechter: Emma
1-2-2020 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek E1 – Lemmer E1
Scheidsrechter: Marije
1-2-2020 12.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek A1 – Wez Warber &Fluch A2
Scheidsrechter: Yntze
Zaterdag
8-2-2020 09.15 Wedstrijd: Wordt Kwiek C3 -Leonidas C1
Scheidsrechter: Marjan
8-2-2020 10.15 Wedstrijd: Wordt Kwiek E2 – WWMD E2
Scheidsrechter: Marije
8-2-2020 10.15 Wedstrijd: Wordt Kwiek E1 -De Waterpoort E1
Scheidsrechter: Emma
8-2-2020 11.10 Wedstrijd: Wordt Kwiek B2 – SCO B2
Scheidsrechter: Jornt
8-2-2020 12.15 Wedstrijd: Wordt Kwiek B1 – Vlug & Vaardig B1
Scheidsrechter: Arie
Zaterdag
15-2-2020 Wedstrijd: Geen Thuiswedstrijden
Zaterdag
22-2-2020 09.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek E2 -VZK/Donkerbroek E2
Scheidsrechter: Emma
22-2-2020 09.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek E1 – LDODK Rinsma E2
Scheidsrechter: Nienke vd Wal
22-2-2020 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek B2 -De Waterpoort B1
Scheidsrechter: Marjan
22-2-2020 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek D1 – Drachten/vd wiel D3
Scheidsrechter: Femke Mulder
22-2-2020 12.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C1 – L.warden-WezW & Fl. C1
Scheidsrechter: Jornt
22-2-2020 13.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek B1 – Emmeloord B1
Scheidsrechter: Andre
Zaterdag
29-2-2020 Wedstrijd: Geen Thuiswedstrijden
Zaterdag
7-3-2019 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek B2 -Deinum B1
Scheidsrechter: Andre
7-3-2019 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek A1 – Invicta/Frigro/Harkema A2
Scheidsrechter: Philip
Zaterdag
14-3-2020 09.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek E2 -Kinea E3
Scheidsrechter: Marije
14-3-2020 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek D1 – Wik ’34 D2
Scheidsrechter: Nienke vd Wal
14-3-2020 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C2 -Lemmer C1
Scheidsrechter: Tjepkje
14-3-2020 12.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C3 – Kinea C1
Scheidsrechter: Marjan
Zaterdag
21-3-2020 09.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C3 -VZK/Donkerbroek C1
Scheidsrechter: Femke Mulder
21-3-2020 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek B2 – Westergo B1
Scheidsrechter: Jornt
21-3-2020 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek B1 -Heerenveen B2
Scheidsrechter: Marjan
21-3-2020 12.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek A1 – De Granaet A1
Scheidsrechter: Andre
Zaterdag
28-3-2020 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek E2 -It Fean/Boelensln.E3
Scheidsrechter: Emma
28-3-2020 10.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek E1 – Heerenveen E3
Scheidsrechter: Marije
28-3-2020 11.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek D1 -Wez Handich D1
Scheidsrechter: Nienke vd Wal
28-3-2020 12.00 Wedstrijd: Wordt Kwiek C1 – Rodenb./OWK/Sparta C1
Scheidsrechter: Marjan