Zaalwachtschema 2019-2020

Written by

Zaalwachtschema 2019-2020

Alle spelers vanaf de C’s tot de senioren zijn ingedeeld als zaalwacht. Je hoeft maar 1x zaalwacht te zijn.
Als je niet kunt, graag ruilen met een teamgenoot.
Een zaalwacht houdt de score bij en zorgt ervoor dat de wedstrijden op tijd beginnen. In het hokje op de tribune ligt een handleiding met hoe het scorebord werkt. Graag 10 minuten van te voren aanwezig zijn.

Datum Tijd Thuisteam zaalwacht team
di. 19-11-2019 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW2 Tonny Hofstra MW1
za. 23-11-2019 9.30-11:00 E1/E2 en B1 Marije Jongedijk en Rikst Achttien B2
za. 23-11-2019 11.00-12.30 B1  en C1 Britt Dikkens en Hanne Bouma B2
zo. 24-11-2019 10:30-11.45 Wordt Kwiek 1 Ton Besseling MW2
di. 26-11-2019 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW1 Trinus Houwing 1
za. 30-11-2019 9:00-11:00 C3 en C2 Christiaan Houwing en Jurre Stelma B1
za. 30-11-2019 11:00-13.15 C1 en A1 Lieke Rozenberg, Senna Meijer en Coby Bruinsma C3
za. 7-12-2019 09:15-11:15 D1 en C2 Lisa Tolner en Lotte Haisma B2
za. 7-12-2019 11:15-13:15 C1 en B2 Bente Luchtenveld en Jildou de Vreeze A1
zo. 8-12-2019 10:30-11:45 Wordt Kwiek 1 Richard Haveman MW1
di. 10-12-2019 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW2 Silke Seinstra 1
za. 14-12-2019 17:30-19.00 C2 -C3 Merijn Popkema, Jesse Stuiver C1
za. 14-12-2019 19.00-20.30 C3 – B1 Silke Haisma  en Sophie Allen C1
di. 17-12-2019 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW1 Feiko Mulder MW2
za. 4-1-2020 9:00-11:10 E1 E2 en A1 Ids Koopmans en Fenna Bos B1
za. 4-1-2020 11:10-13:15 D1 en C1 Hiske van der Meer,Sjikke Taekema en Titia de wit B2
di. 7-1-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW2 Nynke van der Meer 1
zo. 12-1-2020 10:30-11:45 Wordt Kwiek 1 Aline Fokkens MW1
di. 14-1-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW1 Marjan Bakker MW2
zo. 19-1-2020 10:30-11:45 Wordt Kwiek 1 Jildou Jongsma MW2
di. 21-1-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW2 Sjoukje de Roos 1
za. 25-1-2020 09:00-11:00 C3 en C2 Hieke Kerkhof en Marije de Boer B2
za. 25-1-2020 11:00-13:00 B1 en B2 Nynke Jelsma en Yort Stelma C3
za. 25-1-2020 17:30-18:45 Wordt Kwiek A1 Henri Jongsma 1
di. 28-1-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW1 Erwin de Vries MW2
za. 1-2-2020 09:00-11:00 D1 en C2 Fien van Doorn en Ida van der Wielen C1
za. 1-2-2020 11:00-13:15 E1 E2 en A1 Dennis van Wijngaarden en Lucas Hofstra C1
di. 4-2-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW2 Bea van der Sluis MW1
za. 8-2-2020 09:15-11:10 C3 en E1 E2 Mattie de Jong en Maaike de Vries B1
za. 8-2-2020 11:10-13:15 B2 en B1 Danielle Houwing, Eke Westra en Jissy Dijk C3
di. 11-2-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW1 Sabine Jonker MW2
za. 22-2-2020 09:00-11:00 E1 E2 en B2 Louise van Eijden, Renee v. Blercken Lisanne de Jager C2
za. 22-2-2020 11:00-13:00 D1 en C1 Bente Huisman, Senne Zwart en Amy Buitenkamp C2
za. 22-2-2020 13:00-14:00 Wordt Kwiek B1 Britt Kleefstra en Lauren Bleeker A1
zo. 23-2-2020 10:30-11:45 Wordt Kwiek 1 Sjors Jonker MW1
za. 7-3-2020 10:00-12:15 B2 en A1 Leanne van den Berg en Jilles de Jong C1
zo. 8-3-2020 10:30-11:45 Wordt Kwiek 1 Rensche de Haan MW2
di. 10-3-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW1 Jort Breeuwsma 1
za. 14-3-2020 09:00-11:00 E2 en D1 Nienke Betten, Jildou Kerkhof en Lucille van der Laan C3
za. 14-3-2020 11:00-13:00 C2 en C3 Nynke Jongsma MW2
di. 17-3-2020 20.45-22:00 Wordt Kwiek MW2 Pieter Rusken 1
za. 21-3-2020 09:00-11:00 C3 en B2 Rikst Kleistra, Marieke Ponne C2
za. 21-3-2020 11:00-13:10 B1 en A1 Marrit de Jager,Silke Tolman en Nadine van der Meulen C2
di. 24-3-2020 20:45-22:00 Wordt Kwiek MW1 Michel Wittevrongel MW2
za. 28-3-2020 10:00-12:00 E1 E2 en D1 Elize Schiere en Hiske Groothof A1
za. 28-3-2020 12:00-13:00 Wordt Kwiek C1 Jesmer Breeuwsma 1
zo. 29-3-2020 10:30-11:45 Wordt Kwiek 1 Eltjo Veninga MW1