Zaalwachtschema 2018-2019

Written by

Zaalwachten 2018-2019

Taak: scorebord bijhouden, zorgen dat de wedstrijden op tijd beginnen.
Map met instructie ligt in hokje bediening scorebord
Graag 10 min. van te voren aanwezig zijn, als je niet kunt onderling ruilen.

Datum Tijd ploeg/wedstrijd zaalwacht team zaalwacht
Dinsdag 20-11-2018 20.45-22-00 MW1 Marije Schiere 1
Dinsdag 27-11-2018 20.45-22.00 MW2 Tonny Hofstra MW1
Zaterdag 01-12-2018 09.00-11.00 E1/E2 + E3/D3 Else Hiemstra A1
Zaterdag 01-12-2018 11.00-13.00 D2 + B1 Marije Bos A1
Zondag 02-12-2018 10.30-11.45 WK1 Josien Jonker MW2
Dinsdag 04-12-2018 20.45-22.00 MW1 Femke Mulder MW2
Zaterdag 08-12-2018 09.00-11.00 D2 + D1 Leanne v.d. Berg/Jurre Stelma C1
11.00-13.00 C2 + C1 Anne van Eijden A1
Dinsdag 11-12-2018 20.45-22.00 MW1 Trinus Houwing 1
Zondag 16-12-2018 10.30-11.45 WK1 Ton Besseling MW2
Dinsdag 18-12-2018 20.45-22.00 MW2 Sjoukje de Roos 1
Dinsdag 08-01-2019 20.45-22.00 MW2 Richard Haveman MW1
zaterdag 12-01-2019 14.30-16.30 E3 + D2 Sjikke Teakema/Marije de Boer/Marrit Jager C2
zaterdag 12-01-2019 16.30-18-30 D1 + C2 Christiaan Houwing/ Ids Koopmans B1
Dinsdag 15-01-2019 20.45-22.00 MW1 Nynke van der Meer 1
Zaterdag 19-01-2019 14-30-16.30 E1/D3+ B2 Sophie Allen/ Silke Haisma C1
Zaterdag 19-01-2019 16.30-18.45 B1 + A1 Lucas Hofstra/Dennis v. Wijngaarden/ Ida v.d. Wielen C1
zondag 20-01-2019 10.30-11.45 WK1 Bea van der Sluis MW1
dinsdag 22-01-2019 20.45-22.00 MW2 Pieter Rusken 1
zaterdag 26-01-2019 14.30-16.30 E3/E1 + D1 Fien van Doorn/ Jesse Stuiver C1
zaterdag 26-01-2019 16.30-18.30 B2 + C1 Susanne Kwakernaak 1
dinsdag 29-01-2019 20.45-22.00 MW2 Jort Breeuwsma 1
zaterdag 02-02-2019 09.00-09.55 E2/E1 rijders/ouders E2/E1 Oldeberkoop! 
09.55-10.50 E3/D3 rijders/ouders E3/D3 Oldeberkoop! 
10.50-11.50 D2 rijders/ouders D2 Oldeberkoop! 
11.50-12.50 C1 rijders/ouders C1 Oldeberkoop! 
12.50-14.00 A1 rijders/ouders A1 Oldeberkoop! 
zaterdag 09-02-2019 12.00-13.00 D1 rijders/ouders D1 Oldeberkoop! 
13.00-14.00 C2 rijders/ouders C2 Oldeberkoop!
14.00-15.00 B2 rijders/ouders B2 Oldeberkoop! 
15.00-16.00 B1 rijders/ouders B1 Oldeberkoop! 
16.00-17.10 A1 rijders/ouders A1 Oldeberkoop! 
zondag 17-02-2019 10.30-11.45 WK1 Marjan Bakker MW2
Zaterdag 23-02-2019 10.00-12.00 E2/D3 Rikst Achttien/Anouk v.d.Meer C2
Zaterdag 23-02-2019 12.00-14.00 D1+ B2 Marije Jongedijk/Hanne Bouma C2
Zaterdag 23-02-2019 14.00-16.10 B1 + A1 Michel Wittevrongel MW2
zaterdag 02-03-2019 9.00-11.00 E3/E1 + E2/D3 Wietske Blaauw /Britt Kleefstra B1
zaterdag 02-03-2019 11.00-12.30 C2 + C1 Eline Hofstra/ Fenna Bos B1
zaterdag 02-03-2019 12.30-14.00 C1/B2 Henri Jongsma 1
zondag 03-03-2019 10.30-11.45 WK 1 Wietske Jonker MW1
Dinsdag 05-03-2019 20.45-22.00 MW1 Sabine Jonker MW2
zaterdag 09-03-2019 9.00-11.00 D1 +D2 Hieke Kerkhof/Bjoke Westra/Britt Dikkens B2
zaterdag 09-03-2019 11.00-13.00 C2 + C1 Lisa Tolner /Hiske van der Meer/Titia de Wit B2
13.00-14.10 A1 Erwin de Vries MW2
Dinsdag 12-03-2019 20.45-22.00 MW1 Jorn de Vries MW2
Zaterdag 16-03-2019 9.30-11.30 D3/E1 + C1 Louise v Eijden/Marieke Ponne C2
11.30-13.45 B1 + A1 Nynke Jongsma MW2
Zondag 17-03-2019 10.30-11.45 WK 1 Jildou Jongsma MW2
Dinsdag 19-03-2019 20.45-22.00 MW2 Eltjo Veninga MW1
Zaterdag 23-03-2019 9.00-11.00 E3/E2 + D2 Mattie de Jong/ Maaike de Vries B2
Zaterdag 23-03-2019 11.00-13.00 C2 + B2 Rensche de Haan MW2
Zaterdag 23-03-2019 13.00-14.00 B1 Jesmer Breeuwsma 1